TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası’ndan İzmir basınına üç ödül 

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası’ndan İzmir basınına üç ödül 

EMD İzmir Şubesi üyeleri Duygu Göksu ve Erdem Ak ile Murat Büyükyılmaz İzmir’e üç ödül getirdi

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası tarafından 10 Ocak Tarım Öğreniminin 175. Yılı ve Tarım Haftası kapsamında verilen Basın Ödülleri’nin 3 tanesi İzmir’e geldi.

Ekonomi Muhabirleri Derneği İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi ve Ticaret Gazetesi Haber Müdürü Duygu Göksu, EMD İzmir Şubesi Üyesi ve Hasat Türk Gazetesi İmtiyaz Sahibi Erdem Ak ile Gözlem Gazetesi İnternet Editörü, Akademisyen Gazeteci Murat Büyükyılmaz Independet Türkiye’deki çalışmalarıyla İzmir basınının gururu oldular.

2020 yılında yaptıkları haberlerle pandemi döneminde tarım sektörünün sorunlarının kamuoyuna duyurulmasını sağlayan 10 gazeteci, TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası  tarafından yapılan değerlendirme sonrasında ödüle layık görüldü.

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası tarafından Tarım Öğreniminin 175. Yılı ve Tarım Haftası kapsamında düzenlenen online ödül töreninde Ekonomi Muhabirleri Derneği İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi ve Ticaret Gazetesi Haber Müdürü Duygu Göksu, EMD İzmir Şubesi Üyesi ve Hasat Türk Gazetesi İmtiyaz Sahibi Erdem Ak ve Gözlem Gazetesi İnternet Editörü, Akademisyen Gazeteci Murat Büyükyılmaz’ın aralarında bulunduğu 10 meslektaşımız ödüllerini aldı.

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası’nın basın ödüllerinde ödüle layık görülen diğer gazeteciler ise; Köy TV’den Harun Göksel, Haber Global TV’den İlke Canpolat, FOX TV’den İlker Karagöz, Agro TV’den Merve Ekinci, Cumhuriyet Gazetesi’nden Sefa Uyar, Milli Gazete’den Sadettin İnan ve Adana İlk Haber Gazetesi’nden Serhat Şanlı oldu.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü olarak kutlanması yanında, Türkiye’de Tarım Öğreniminin Yıl Dönümü ve Tarım Haftası olarak da kutlanıyor.

Meslektaşlarımızı başarılarından dolayı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

COMMENTS