Mutlu anlarda buluştuk

Mutlu anlarda buluştuk

Ekonomi Muhabirleri Derneği İzmir Şubesi üyelerimizin doğum günlerini kutladığımız “Mutlu Anlarda Buluşuyoruz” etkinliğimiz için İzmir Ticaret Borsası Meclis Salonu’nda bir araya geldik.

EMD İzmir Şubesi üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği etkinlik, Sözcü Gazetesi İzmir Muhabiri Gökmen Ulu’nun tahliye haberinin de gelmesiyle çifte mutluluğa dönüştü.

Ekonomi Muhabirleri Derneği İzmir Şubesi Başkanı Murat Demircan, 2017 yılı başında göreve geldikten sonra tüm üyelerin doğum günlerini kutladıkları “Mutlu Anlarda Buluşuyoruz” etkinliklerine katılan tüm EMD İzmir Şubesi üyelerine teşekkür etti. Demircan, “Bugün katılımın en yüksek olduğu buluşmalarımızdan birini yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.

Doğum günlerini kutladığımız üyelerimiz; Alirıza Karasu, Cemal Tükel, Gamze Yıldırım, Işıl Öztürk, Ali Osman Karatekin, Burcu Taner Karatay, Emel Uzun, Tarık İnce, Zeynep Gürel, Arzu Alp, Ercan Sever, Gencer Çetinkaya, Gökhan Köküşoğlu, Murat Şahin, Nuran Can, Serap Dikmen Ahmetoğlu, Tolga Albay, Yeşim Sevmezler, Zehra Uğur, İbrahim Paker ve İbrahim Koçbaş’ı kutluyor, sağlıklı, mutlu ve uzun bir yaşam diliyoruz.

COMMENTS