Kurban Bayramı öncesinde “Mutlu Anlarda Buluştuk

Kurban Bayramı öncesinde “Mutlu Anlarda Buluştuk

Ekonomi Muhabirleri Derneği İzmir Şubesi ‘Mutlu anlarda buluşalım’ etkinliği ile haziran, temmuz ve ağustos ayında dünyaya gelen üyelerinin doğum gününü birlikte kutladı.

EMD İzmir Şubesi Yönetim Kurulu, üyeler arasındaki diyalogun güçlenmesi adına her ay sonunda; o ay içinde doğum günü olan üyelerinin doğum gününü birlikte kutlama kararını hayata geçirdi. Ege Bölgesi Sanayi Odası’nda buluşan EMD İzmir Şube üyeleri günün anısına birlikte pasta kesti.

İş yoğunluğu nedeniyle buluşma fırsatı yakalayamayan üyeler, Mutlu anlarda buluşalım etkinliği ile birlikte olmanın keyfini çıkardı.

Ekonomi Muhabirleri Derneği İzmir Şubesi üyelerinin daha sık birlikte olmasını arzu ettiklerini belirten EMD İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Demircan, “Mutlu anlarda buluşalım” adını verdikleri etkinlikleri her ay periyodik olarak yapmayı ve o ay doğum günü olan üyelerinin doğum gününü birlikte kutlamayı planladıklarını söyledi. Demircan, “Doğum günlerinin yanı sıra iş dışında da etkinlikler gerçekleştirerek derneğimizin üyeler arası iletişimini güçlendirmeyi amaçlıyoruz” diye konuştu.

COMMENTS