Hoşgeldin Göktuğ ve Serhan Efe

Hoşgeldin Göktuğ ve Serhan Efe

Ekonomi Muhabirleri Derneği İzmir Şubesi geçmiş dönem Başkanımız, İzmir Ekonomi Üniversitesi Yayınevi Görevlisi Hicran Özdamar Yalçınkaya ve eşi İş İnsanı Sertaç Yalçınkaya ikinci kez anne – baba olmanın mutluluğunu yaşadı. Sevgili Hicran, 16 Haziran 2021 Çarşamba günü İEÜ Medicalpark Hastanesinde doğum yaptı.
Göktuğ adı verilen bebeğin ve annenin sağlığı gayet iyi. Yalçınkaya çiftinin 2.5 yaşında Alptuğ isminde bir oğlu daha bulunuyor. Göktuğ bebeğe analı, babalı, ağabeyli sağlıklı, uzun ve başarılı bir yaşam diliyor, Yalçınkaya çiftini tebrik ediyoruz.

Hoşgeldin Serhan Efe

Ekonomi Muhabirleri Derneği İzmir Şubesi Saymanı ve Anadolu Ajansı Ekonomi Muhabiri Yusuf Şahbaz ile İZİKAD Kurumsal İletişim Sorumlusu ve Yeni Bakış Gazetesi Köşe Yazarı Gamze Şahbaz ilk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşadı. Gamze Şahbaz dün gece İzmir Can Hastanesi’nde bir erkek bebeği dünyaya getirdi. Serhan Efe ismi verilen bebeğin ve annenin sağlığı gayet iyi. Serhan Efe’ye analı-babalı sağlıklı, başarılı ve uzun bir yaşam diliyor, Şahbaz çiftini tebrik ediyorum.

COMMENTS