ESBAŞ Yürütme Kurulu Başkanı Güler online toplantıda EMD’ye konuk oldu

ESBAŞ Yürütme Kurulu Başkanı Güler online toplantıda EMD’ye konuk oldu

EMD İZMİR ŞUBESİ’nin ikinci online basın toplantısına Ege Serbest Bölge İşleticisi A.Ş. (ESBAŞ) Yürütme Kurulu Başkanı Dr. Faruk Güler konuk oldu.

ESBAŞ Yürütme Kurulu Başkanı Dr. Faruk Güler, bu yıl 30. Kuruluş Yıldönümünü kutlayan, İşlem hacmi ve ihracat rakamlarında Türkiye’nin lider serbest bölgesi ESBAŞ’ın yürüttüğü projeler ve Great Place to Work (GPTW)’nın yaptığı ankette 2020 yılında Türkiye’nin en iyi işvereni seçilme sürecini anlattı.

Ege Serbest Bölgesi Kurucu ve İşleticisi AŞ (ESBAŞ) Yürütme Kurulu Başkanı Faruk Güler, İzmir’in Bergama ilçesinde kurulacak Batı Anadolu Serbest Bölgesi’nin yatırım planlarında yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle bir etkilenme olmadığını ifade etti. Güler, koronavirüsün etkilerinin kontrol altına alınmasıyla hayatın yeniden normale döneceğini belirtti.
Koronavirüs salgıyla mücadele önlemleri nedeniyle çalışma şartlarının tüm şirketler için zorlaştığını ifade eden Güler, ESBAŞ olarak süreci Ege Serbest Bölgesindeki hizmet götürdükleri tüm alanlarda sorunsuz yürüttüklerini vurguladı.

EMD İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Demircan da “Şube olarak salgın sürecinde online basın toplantılarıyla kurumların çalışmalarını kamuoyuna aktarmalarına aracılık ediyoruz.” dedi.

Demircan, koronavirüs sürecinde sahada aktif çalışan gazetecilere sağlık paketi dağıtımı yaptıklarının anımsatarak, bu süreçte destek verdiği için ESBAŞ’a teşekkür ederek sözlerini tamamladı.

COMMENTS